Torby z materiału

Strona główna/Torby z materiału
Torby z materiału2018-05-23T12:49:54+02:00

Torby bawełniane z logo

Torby bawełniane wybierają Ci z naszych klientów, którym zależy na promowaniu idei wielokrotnego używania produktu. Dzięki temu budują wizerunek firmy, która w większym stopniu – niż inni – dba o środowisko.

Twój klient otrzyma rzecz, która jest: estetyczna, wytrzymała i wygodna w użyciu. Wygoda polega na tym, że torbę można łatwo złożyć i schować – na przykład do własnej torebki. Można ją także założyć na ramię, ze względu na dłuższe uchwyty. Twój klient będzie używać torby materiałowej przez dłuższy czas. Będzie mógł ją także prać i suszyć bez utraty jej walorów estetycznych.

Nasza porada

Torby bawełniane są często wykorzystywane podczas konferencji, zjazdów czy sympozjów. Zwykle podczas takich eventów uczestnicy otrzymują duże ilości materiałów. Wygodnie jest je włożyć do wytrzymałej torby firmowej z materiału.
Wiele firm stosuje torby właśnie w ten sposób – na przykład jako sponsor konferencji czy wydarzenia.

 Co trzeba wiedzieć o torbach materiałowych z logo

  1. Rodzaj druku – nadruk wykonujemy metodą termosublimacji. 
  2. Wymiary – możesz zdecydować się na standardowy format, czyli 38 x 42 cm. Jeśli potrzebujesz toreb w innych wymiarach, zrobimy nadruk na wykrojach, z których później uszyjemy torby.
  3. Z czego wykonujemy torbę – może to być bawełna, canvas lub len.
  4. Usztywnienia i wzmocnienia – stosujemy pojedyncze lub podwójne szwy, w zależności od Twoich potrzeb i budżetu.
  5. Rodzaje uchwytów – uchwyty są wykonane z tego samego materiału, co torba. Chodzi o to, aby tworzyły jedną całość, a nie odróżniały się od reszty.
  6. Uszlachetnienia – przy torbach materiałowych nie robimy uszlachetnień, ponieważ jest to materiał, a nie papier. 

Najczęstsze pytania dotyczące toreb materiałowych

 

Jaki jest czas produkcji toreb materiałowych

Przy produkcji toreb materiałowych szczególnie ważny jest moment złożenia zamówienia. Nadruk robimy metodą sitodruku i musimy przygotować pliki produkcyjne w odpowiedni sposób. Dlatego na produkcję toreb z materiału trzeba założyć od 4 do 10 dni roboczych – w zależności od nakładu.

Takie torby zrobiliśmy dla naszych Klientów

Torby Papierowe

Torby ekologiczne białe – nie posiadają laminatu. Nadruk może być na całej powierzni torby wykonany w technologii druku offsetowego. Struktura papieru wykorzystywanego to produkcji tego typu toreb daje dobrą wytrzymałość toreb przy stosunkowo niskiej gramaturze (120g/m)

Torby ekologiczne szare(beżowe) – nie posiadają laminatu. Wykonane są z papieru kraft prążkowany( beżowego barwionego w masie ). Przy wyborze kraftu beżowego sugerujemy jednokolorowy czarny nadruk ze względu na to, iż kolor papieru zmienia kolor nadruku(co jest niewidoczne przy czarnym kolorze).

Dostępne uchwyty – standardowo do toreb ekologicznych zakładane są uchwyty wykonane ze sznurka bawełnianego. Uchwyty w naszych torbach posiadają  zakucia typu T-lace zapewniające wytrzymałość i etetyczny wygląd. Uchwyty mogą mieć rożne kolory kóre można wybrać ze wzornika.