Tworzymy wyjątkowe torby reklamowe

Długoletnie doświadczenie w produkcji toreb oraz własne zaplecze technologiczne, dają nam możliwość stworzenia prostych jak również najbardziej wymagających projektów toreb papierowych.

Od samego początku rozpoczęcia działalności w branży opakowaniowej przyświeca nam cel, którym jest dostawa produktów w najwyższej jakości i w ustalonym terminie. Torby opuszczające nasz zakład produkcyjny stają się wizytówkami naszej firmy, dlatego nie możemy pozwolić na to aby posiadały jakiekolwiek wady jakościowe. Torba papierowa jest produktem, który często wykorzystywany jest na różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach, eventach  dlatego wiemy jak wielkie znaczenie ma terminowa dostawa.

Własne zaplecze produkcyjne zapewnia nam możliwość ekspresowych realizacji zamówień – zdarzało nam się realizować zamówienia nawet w ciągu 12-24h.

Decydując się na współpracę z naszą firmą każdy klient może liczyć na naszą fachową pomoc na każdym etapie produkcji, poczynając od wyboru surowców przez przygotowanie graficzne projektu po wybór ewentualnych uszlachetnień, które dodadzą torbie wyjątkowego charakteru.