Torby papierowe z nadrukiem

Strona główna/Torby papierowe z nadrukiem
Torby papierowe z nadrukiem2020-02-25T15:37:34+01:00

Torby i torebki papierowe z nadrukiem

Plastikowe torebki są niemodne. Twoi Klienci żyją coraz bardziej świadomie. Chcą też pokazywać siebie z dobrej strony. Dziś na ulicy spotykasz osoby, które wykorzystują papierowe torby z logo marek. Jeśli taka torba ładnie wygląda, będzie używana więcej niż jeden raz.

Torba reklamowa to nie wydatek, tylko inwestycja w klienta i promocję Twojej marki. Spójrz na to od tej strony – to jeden z najprostszych i efektywnych pod względem kosztów sposobów na reklamę. Wytrzymała i estetyczna torba z logo może być używana wielokrotnie i służyć przez długi czas (nawet, jeśli w środku są nie tylko Twoje produkty :))

Dlatego proponujemy Ci – zadbaj o odpowiednią oprawę swojego produktu. Ładnie zaprojektowana i dobrze wykonana torba z logo firmy odróżni Cię od innych oferentów. Nietypowy projekt graficzny na powierzchni torby na pewno zwróci uwagę osób na ulicy.

Jakie są Twoje korzyści z zamówienia toreb z logo u nas?

  • Jeśli interesuje Cię standardowy rozmiar, możesz wybierać spośród pięciu podstawowych formatów toreb dopasowanych do rozmiarów zakupów klienta.
  • Prosty projekt nadruku, złożony z logo i tekstu, otrzymujesz od nas w cenie zamówienia. 
  • Szybki czas realizacji – jeśli wykorzystasz zamówiony nakład i ponowisz zamówienie, nawet nie odczujesz braku toreb w magazynie 🙂
Torby reklamowe z logo

 

Co trzeba wiedzieć o produkcji toreb papierowych z logo

Sposób druku – torby drukujemy metodą offsetową. Dzięki temu możemy nadrukować na całej powierzchni torby kolorowe grafiki, np. zdjęcia. Druk offsetowy to także lepsza jakość nadruku, pozwalająca zauważyć przejścia tonalne. W procesie produkcji najpierw drukujemy całe arkusze, później je laminujemy, sztancujemy i kleimy. Na końcu montujemy uchwyty torby.

Z czego wykonujemy torby – najczęściej jest to papier kredowy o gramaturze 170 g/m2. Dzięki temu torby są bardziej wytrzymałe.

Usztywnienia i wzmocnienia – wzmacniamy górną krawędź oraz dno toreb, aby służyły przez dłuższy czas.

Rodzaje uchwytów – montujemy sznurki o różnorodnych kolorach. Dobieramy je do projektu torby, aby całość wyglądała estetycznie i tworzyła spójny wizerunek.

Uszlachetnienia – w procesie produkcji laminujemy powierzchnię torby błyszczącym lub matowym laminatem.

Torby papierowe z nadrukiem – o co najczęściej pytają klienci

Jaki jest czas produkcji toreb firmowych z logo?

Czas produkcji zależy od dwóch czynników:

  • projektu nadruku. Najszybciej produkujemy torby z nadrukiem samego logo, ewentualnie tekstu. Jeśli oprócz logo nadrukowujemy grafiki, wtedy czas produkcji się wydłuża.
  • wymiaru – czy jest standardowy, czy wymaga produkcji osobnego wykrojnika.
  • nakładu.

W zależności od kombinacji tych czynników określamy czas produkcji na 4 do 10 dni roboczych.

Zobacz torby, które zrobiliśmy dla Klientów