Każdy biznes wie, że dźwignią jego sukcesu jest jakość produktu, zadowolenie klienta i oczywiście reklama. Dlatego pomimo powszechnych metod reklamy stosuje się także te, które dotrą do klientów z najmniej spodziewanych i alternatywnych miejsc. Świetnie nadają się do tego tanie torby reklamowe.

W jakim stylu torby reklamowe wybrać?

Klient, który dokonał zakupów i jest zadowolony, może mieć dodatkową satysfakcję, jeżeli jego zakup zostanie ukoronowany pięknym opakowaniem. Takie estetyczne opakowanie jest zwłaszcza przyjemne dla wzroku pań i głównie one przychylnie witają takie inicjatywy ze strony sprzedawców. Preferowane są więc torby ekskluzywne oraz torby papierowe laminowane z logo czy innymi elementami identyfikacji wizualnej firmy.

Panowie znacznie mniej zwracają na piękno takich toreb, ważne jest dla nich, aby były funkcjonalne, poręczne i nie zniszczyły się łatwo. Tutaj warto wspomnieć o kolorze, mężczyźni preferują kolory ciemne, czarny, głęboki zielony, granatowy, panie – wiadomo jakie mają gusta. Forma tego typu reklamy jest coraz popularniejsza także w mniejszych firmach. Wiedzą one, że bardzo ważne jest jakiekolwiek zaistnienie na rynku reklamowym. Może to dać początek świetnej passy producenta, jeżeli na przykład ktoś znany zostanie sfotografowany z jego torbą na zakupach.